Babyboomer – manicure najmodniejszy od lat

Z biegiem lat kobiety coraz chętniej dbają o swoje włosy, skórę oraz paznokcie. Powstało wiele profesjonalnych salonów kosmetycznych z których najchętniej odwiedzane są te, zajmujące się stylizacją paznokci.

Klasyczne metody zdobienia paznokci

Manicure jest dla wielu kobiet bardzo ważny. Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka każdej damy, która dodaje pewności siebie oraz poprawia samopoczucie.

Jedną z najbardziej popularnych i znanych metod zdobienia paznokci jest klasyczny manicure francuski. Jest on na tyle uniwersalny, że będzie idealnie pasował do każdej stylizacji, zarówno tej dziennej, jak i biznesowej. Do jego wykonania potrzebne są jedynie dwa kolory — delikatny odcień beżu bądź różu oraz biały. Podczas wykonywania tego manicure pomocne mogą okazać się również paski, dzięki którym łatwiej będzie pomalować białą końcówkę paznokcia.

Najnowsze trendy

Trendy w stylizacji paznokci zmieniają się równie szybko, co w modzie. Obecnie to manicure Baby Boomer jest absolutnym hitem ostatnich lat. Jest to nieco ulepszona wersja klasycznego manicure francuskiego. Babyboomer wygląda bardzo elegancko i delikatniej na dłoniach. Niestety, wykonanie tego zdobienia jest znacznie bardziej czasochłonne niż klasycznej wersji i wymaga od stylistki odpowiednich umiejętności i doświadczenia.

Ombre najlepiej prezentuje się na paznokciach wyprofilowanych w kształt tzw. migdałka – optycznie wysmukla dłonie i subtelnie je podkreśla. Dzięki swojej delikatności babyboomer jest najchętniej wybieraną metodą zdobienia paznokci wśród Panien Młodych.

O szczegółach poczytaj więcej na: https://easynails.pl/babyboomer-swietny-manicure-na-wyciagniecie-dloni/