Bebilon pepti na problemy brzuszka dla maluszka

Karmienie dziecka piersią posiada szereg zalet i korzyści zdrowotnych. Wiadomo, że mleko matki nie tylko odżywia, dostarczając całą gamę niezbędnych składników (m.in. białych krwinek, pożytecznych bakterii, czy komórek macierzystych), ale także pełni funkcję ochronną i uspokajającą. Są jednak sytuacje, kiedy kobieta z różnych powodów nie może karmić swojego dziecka piersią, dlatego wtedy warto sięgać po sprawdzone i dobre jakościowo mleka modyfikowane. 

Mleko modyfikowane – jakie wybrać?

Na rynku mamy ogromny wybór, jeśli chodzi o  mleka modyfikowane dla dzieci. Producenci prześcigają się w wytwarzaniu produktów najwyższej jakości, które spełnią wszelkie wymagania i normy, zarówno jeśli chodzi o produkcję, jak i efekt końcowy całego procesu. A problem alergii pokarmowych, jaki dotyka coraz większej liczby dzieci, jeszcze bardziej podnosi poprzeczkę w dążeniu do opracowania takiej receptury, która pozwoli na jego skuteczne rozwiązanie. Bebilon pepti to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, stosowana w przypadku stwierdzonej u dziecka nietolerancji na białka pokarmowe. Te hipoalergiczne produkty są dobrze tolerowane, również ze względu na smak i zapach. Mleka Bebilon pepti są dostępne do kupienia w aptekach internetowych np. tutaj.

bebilon pepti

Bebilon pepti – jak stosować?

Każdy produkt, aby był skuteczny i przynosił pożądane efekty, musi być używany w odpowiedni sposób. Podczas stosowania mleka modyfikowanego Bebilon pepti również muszą być zachowane podstawowe zasady:

  • produkt należy przygotować bezpośrednio przed spożyciem
  • niewykorzystanej części nigdy nie wolno używać ponownie
  • stosować zawsze po konsultacji z lekarzem i według jego wskazówek