Colon C, czyli zdrowie jelit

Zaparcia to problem, który może dotknąć każdego. Podczas zaparć występuje szereg objawów m.in. mdłości, utrata łaknienia czy wzdęcia. Niekiedy ciężko poradzić sobie z tym uporczywym problemem. Przyczyn występowania zaparć jest wiele, jedną z nich jest zbyt mała ilość błonnika dostarczana w pożywieniu, także zła dieta, czy stres. Współcześnie na rynku pojawia się wiele producentów, którzy oferują nam suplementy wspomagające wypróżnianie. Jednym ze skuteczniejszych produktów jest Colon C z OrklaCare.

Jak działa i co zawiera?

W składzie zawiera przede wszystkim łupiny nasion babki jajowatej, inulinę z cykorii, jak i również bakterie Lactobacillus i Bifidobacterium. Łupiny nasion dostarczają błonnika. Wpływa to na pobudzenie perystaltyki jelit. Składnik ten jest szczególnie delikatny i nadaje się w przypadku jelit wrażliwych. Inulina zaś wpływa na pobudzenie przemiany materii, pomaga także w odchudzaniu. Bakterie Lactobacillus i Bifidobacterium są podwójnie powlekane, dzięki czemu długie przechowywanie preparatu nie stanowi problemu, a bakterie docierają żywe do jelit. Owe bakterie są pomocne w utrzymaniu równowagi mikrobiologicznej.

Kto powinien stosować Colon C?

Preparat jest szczególnie polecany osobom z zaparciami, wspomaga on perystaltykę jelit, reguluje wypróżnianie. Ważne jest również, że pomaga regulować poziom cukru we krwi, dzięki czemu szczególnie przysłuży się cukrzykom. Suplement ten sprawdzi się także podczas odchudzania. Jego stosowanie sprzyja detoksykacji organizmu, a także uzupełnia błonnik w diecie.