Jak działa Maxigra Max i jak powinno się go dawkować?

Lek Maxigra Max jest wzmocnioną wersją znanej wielu osobom Maxigry Go, czyli lekarstwa na zaburzenia erekcji. Wbrew pozorom takie problemy zdarzają się dosyć często, a wielu osobom zmagającym się z problemami ze wzwodem standardowa dawka 25mg zawarta w tabletkach Maxigra Go nie wystarcza. W takim wypadku warto sięgnąć po Maxigrę Max, która zawiera dwukrotnie więcej substancji wspomagających erekcję. Jednak przy wzmocnionych lekach trzeba szczególnie zwracać uwagę na ich działanie i zalecenia dotyczące dawkowania. Jak ta sprawa wygląda w przypadku Maxigry Max?

Jak działa lek na zaburzenia erekcji?

Maxigra Max, tak jak klasyczna Maxigra Go zawiera głównie syldenafil. Jest to substancja czynna z grupy inhibitorów, której dawkowanie wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych w okolicach prącia, jak i samym narządzie rozrodczym. Jak można się domyśleć sprawia to, że krew przepływa do prącia znacznie łatwiej, a co za tym idzie użytkownik leku przestaje odczuwać skutki zaburzeń erekcji. W końcu do wzwodu nie wystarczy wyłącznie odpowiednie podniecenie seksualne, ale także dobry przepływ krwi między genitaliami a resztą układu krwionośnego.

Dawkowanie Maxigry Max

Tak jak w przypadku Maxigry Go, syldenafil należy zażyć około godzinę przed stosunkiem seksualnym. Można to zrobić zarówno do posiłku, jak i bez niego, jednak należy mieć na uwadze, że sytość może spowolnić działanie leku. Maxigry Max nie wolno zażywać częściej niż raz dziennie, niezależnie od potrzeb. Co więcej, jeżeli nie miało się nigdy styczności z syldenafilem w dawkach większych lub równych 50mg nie powinno się dawkować Maxigry Max. Takim użytkownikom zaleca się zakup standardowej Maxigry Go (dawki po 25g), a dopiero gdy ona nie pomoże w problemach z erekcją można zażyć Maxigrę Max. Należy także pamiętać, że każdy lek ma dokładne przeciwwskazania co do użytkowania, dlatego przed zażyciem każdy użytkownik powinien dokładnie zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania lub skonsultować sprawę z lekarzem.