Kerabione Booster – ogólny opis produktu

Suplementy diety mające wpływać korzystnie na wygląd włosów i mające stymulować je do szybszego wzrostu zyskały ostatnio na popularności. Jednym z takich środków jest Kerabione Booster. To preparat w formie kapsułek, który można kupić w większości aptek bez recepty.

Wskazania do zastosowania suplementacji


Tabletki mają za zadanie poprawić pigmentację włosów oraz zagwarantować im prawidłowy wzrost. Z tego względu poleca się je osobom, u których doszło do przerzedzenia włosów, ich nadmiernego wypadania albo zmiany ich koloru z powodu m.in. zaburzeń hormonalnych albo zdiagnozowanego łysienia plackowatego.

Istnieją też pewne przeciwwskazania do zażywania produktu. Na pewno nie może być on stosowany przez osoby, które są nadwrażliwe bądź uczulone na którąkolwiek jego substancję składową.

Producent zaznacza, że suplement diety nie może być też zastąpieniem dla codziennej wartościowej diety. Zdrowy styl życia oparty na odżywczym jadłospisie to absolutna podstawa. Suplementacja ma go jedynie uzupełnić. Nie może go całkowicie zastąpić.

Prawidłowy sposób zażycia produktu


Tak jak zostało to powiedziane, Kerabione Booster https://www.aptekagalen.pl/kerabione-booster-30kaps przyjął formę klasycznych kapsułek, więc jest łatwy i wygodny w stosowaniu. Jedno opakowanie suplementu zawiera trzydzieści kapsułek. Taka dawka wystarcza do przeprowadzenia trzydziestodniowej (miesięcznej) kuracji.

Produkt musi być przyjmowany codziennie. Jedna jego dawka to jedna kapsułka. Suplement najlepiej zażyć w trakcie posiłku i popić wodą. Całościowa kuracja powinna potrwać przynajmniej sześć miesięcy.