Kolorex Forte

Kolorex Forte jest suplementem diety, jaki znajdziemy w każdej aptece. Bazuje na ekstrakcie z Pseudowintera colorata, witaminy C oraz zielonego anyżu. Czym odznacza się produkt? Jak działa i jak dawkować preparat?

Kolorex Forte

Wykorzystane do produkcji sproszkowane liście mają za zadanie wspomagać naturalną ochronę ludzkiego organizmu, natomiast witamina C odpowiada za prawidłowe działanie systemu immunologicznego. Jednym ze składników jest też mira, która przyczynia się do właściwego działania układu pokarmowego. Suplement diety cieszy się uznaniem na rynku i jest przeznaczony dla każdego, kto pragnie wzmocnić odporność. Kapsułki opierają się na następujących składnikach:

  • witamina C,
  • betaglukan,
  • mira,
  • ekstrakt suchy zielonego anyżu,
  • ekstrakt suchy z liści Pseudowintera colorata. 

Specjaliści zalecają spożywanie jednej tabletki dwa razy na dzień, najlepiej po jedzeniu i popijając wodą. 

Jak działa produkt?

Działanie produktu jest ściśle związane z zastosowaniem liści Pseudowintera colorata. Mają one za zadanie wspomagać ochronę organizmu, zapewniać prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego i zadbać o działanie systemu immunologicznego. Wraz z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną suplementy tego typu dają sporo korzyści. Podczas stosowania należy bezwzględnie stosować się do wskazówek zawartych w ulotce lub poprosić o poradę farmaceutę/lekarza. Aby nasz organizm prawidłowo funkcjonował, poza zażywaniem Kolorexu Forte, pamiętajmy o zbilansowanej diecie i codziennym ruchu.