Maxon Active – lek stosowany w przypadku zaburzeń erekcji

Zaburzenia erekcji to dość powszechny problem, który dotyka nie tylko mężczyzn w podeszłym wieku, ale również tych w sile wieku oraz cieszących się dobry stanem ogólnym. Z uwagi na to, że problem przestaje być wstydliwy, wielu pacjentów poddaje się diagnostyce oraz skutecznemu leczeniu.

Zaburzenia erekcji

MaxON ACTIVEZaburzenia wzwodu definiowane są jako niemożliwość do jego wystąpienia oraz utrzymania przez czas, który jest niezbędny w celu odbycia zadowalającego stosunku seksualnego. Co istotne, dolegliwości mogą mieć charakter incydentalny i wówczas nie wymagają zazwyczaj konsultacji lekarskiej. W sytuacji jednak, w której problem nasila się, konieczne jest podjęcie bardziej zdecydowanych działań, w tym przyjmowanie środków, takich jak choćby Maxon Active. Przyjmowanie preparatu Maxonu Active przyczynia się do poprawy krążenia krwi w obrębie prącia oraz występowania erekcji a kupić można go nawet w internetowych aptekach https://www.aptekagalen.pl/maxon-active-25mg-8tbl.

Jakie mogą być przyczyny zaburzeń erekcji?

Zaburzenia erekcji mogą mieć bardzo różne przyczyny, wśród których wymienić należy między innymi silny stres. Powodują one zazwyczaj incydentalne problemy, które przemijają w momencie wyeliminowania niekorzystnych czynników. Dolegliwości o charakterze przewlekłym wymagają jednak pogłębionej diagnostyki i ustalenia przyczyn, wśród których znajdować się może: siedzący tryb życia, otyłość, nadmierne spożywanie alkoholu, palenie papierosów, zażywanie narkotyków, współistnienie chorób takich jak na przykład nadciśnienie tętnicze, przebyte urazy i zabiegi chirurgiczne oraz czynniki psychogenne, w tym: depresja, nerwica czy traumatyczne doświadczenia seksualne.