Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY – pomocnik mam karmiących piersią

Karmienie piersią to najlepsze co można podarować swojemu dziecku. Niestety, z bardzo różnych przyczyn, nie zawsze jest to proste i wygodne, szczególnie gdy mama wraca do pracy. Wtedy warto wspomóc się laktatorem.

Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY

Podwójny laktator to bardzo praktyczne rozwiązanie. Większość tego rodzaju sprzętów to laktatory pojedyncze, aby więc odciągnąć pokarm, trzeba najpierw czynność wykonać na jednej piersi, a dopiero potem na drugiej. Ma to jak najbardziej praktyczne wytłumaczenie, ponieważ mamy zazwyczaj podczas karmienia używają jednej piersi, a dopiero przy kolejnym karmieniu tej drugiej. Gdy jednak zachodzi potrzeba ściągnięcia większej ilości pokarmu, aby dziecko mogło go spożyć w czasie nieobecności mamy, to podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY jest dużo wygodniejszym rozwiązaniem.

Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY

Szybciej i bardziej komfortowo

Do najważniejszych zalet podwójnego laktatora elektrycznego Ameda MYA JOY należą przede wszystkim szybkość, niezawodność i wygoda. Przeznaczony jest do częstego stosowania i posiada szereg przydatnych i komfortowych dodatkowych funkcji. Są to między innymi wyświetlacz, dzięki któremu można kontrolować stan ściągania pokarmu, możliwość przypięcia do paska, specjalne zabezpieczenie przed przedostaniem się pokarmu do obiegu, a także możliwość dopasowania do każdej brodawki. Poza tym jest nieduży i bardzo poręczny, pracuje cicho, umożliwia odciąganie pokarmu także z jednej piersi, posiada regulację siły i szybkości ssania, a także trzy sposoby zasilania.