Solgar. 70 lat doświadczenia w produkcji suplementów diety.

Solgar, jest marką, której nazwę słyszycie być może dziś po raz pierwszy. Dlatego warto, byśmy ją wam przedstawili i napisali o niej kilka słów, tak byśmy mogli, wszyscy lepiej ją poznać. Firma, została założona w 1947 roku, a jej pierwszym głównym dokonaniem, było wprowadzenie na rynek sprzedaży, pierwszego na świecie preparatu multiwitaminowego.

Krótko o początkach marki Solgar 

Zajmując się od 70 lat produkcją suplementów diety, dziś firma tworzy swoje produkty w oparciu o wyniki nowoczesnych badań naukowych, które przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. W tym celu, zostało powołane do życia Solgar Nutritional Research Center, w którym prowadzone są badania biochemiczne nad skutecznością suplementów diety produkowanych przez firmę. 

Atuty suplementów Solgar

solgar

Solgar, hołduje dwóm głównym zasadom: troskliwej obsłudze klienta oraz drobiazgowej kontroli jakości swoich produktów. Dzięki temu, udało się jej wprowadzić na rynek sprzedaży ponad 400 różnych oraz wyjątkowych produktów. Prowadząc badania nad zależnościami jakie istnieją pomiędzy występowaniem chorób, a naszym odżywianiem, Solgar udało się stworzyć wiele środków, które mogą nam znacznie ułatwić, rozwiązanie wielu problemów z jakimi borykamy się na co dzień. 

Tworząc przez 70 lat doskonałe receptury, firma Solgar, nauczyła się tego, by nie uznawać odstępstw od producenckiej uczciwości. Oznacza to, że gdy kupujemy witaminy, minerały i zioła tej marki, chociażby na tej stronie możemy być pewni tego, że znajdziemy w nich dokładnie to, co wymienione jest w ich składzie oraz w opisie na opakowaniu.